SUUSAUUDISED

Värsked sõnumid suusaradadelt

 • Soome suurlootus Saarinen vihastas Longa peale

  20.02.2010 - Soome murdmaasuusatamise suurlootus olümpial Aino-Kaisa Saarinen vihastas Itaalia esinumbri Marianne Longa peale.

 • Tartu maraton pakub kuhjaga katsumusi

  20.02.2010 - Ehitusettevõtjana tegutsev Pait Hirv elab Tallinnas, aga Tartu maratonile ta homme hommikul nii kaugelt küll kohale sõita ei kavatse. Tema stardib Otepää poole Võrust, kuhu saabus juba eile.

 • Šmigun-Vähi ebaõnnestumise põhjus – määrdemeeste vale valik

  20.02.2010 - Kuigi Vancouveri olümpia suusavahetusega sõidu katkestanud Kristina Šmigun-Vähi möönis, et suusad polnud küll medali võitmiseks sobilikud, ent suurt rolli mängis ka halb enesetunne, võib ebaõnnestumise põhjusi otsida vales määrdevalikus.

 • Kas Björgen peab Šmigun-Vähit rootslaseks?

  19.02.2010 - Suusaportaali skierpost.com-i vahendusel jääb mulje, et Vancouveri OMil murdmaasuusatamise sprindis triumfeerinud Marit Björgen peab eestlannat Kristina Šmigun-Vähit rootslaseks.

 • Suusaäss Northug tõi meesteajakirjale tuhandeid uusi lugejaid

  19.02.2010 - Norra suusaäss Petter Northug osutus kohalikule meesteajakirjale korralikuks kullaauguks.

 • Kas Veerpalu saab Tartu Maratonil uued suusad?

  19.02.2010 - SEB Liising koostöös Fisheri ametliku esindajaga Eestis Patrol OY ja Klubi Tartu Maratoniga paneb välja tippklassi murdmasuusad Fischer CRS Classic inimesele, kes finišeerib Tartu Maratoni 1223-ndana.

 • Šmigun-Vähi põhieesmärk – taastumine kurnavast pingutusest

  19.02.2010 - Päev pärast viimast Torino olümpiadistantsi olevat Kristina Šmigun oma lähedastele teatanud: «Mul on uus unistus – kuld Vancouverist.» Selle unistuse nimel asub ta täna naiste suusavahetusega sõidus starti.

 • Venelaste sõit äratas kahtlust

  19.02.2010 - Ilmselt on vähesed näinud nii morni olekuga värsket olümpiavõitjat, kui seda oli venelane Nikita Krjukov. Võistlusjärgsel pressikonverentsil rääkis ta aeglaselt, mornilt ja mitte hetkekski ei katnud tema nägu naeratus.

 • Pronksi hind – pingutus läbi teadvusekaotuseni viinud valu

  19.02.2010 - Sport sünnitab kangelasi ning sugugi alati ei pea nad olema võistluse võitjad. Sest vaevalt julgeb keegi öelda, et Vancouveri olümpia murdmaasuusatamise sprindivõistluse pronksinaine Petra Majdic on väiksem sangar kui võitja Marit Bjørgen.

 • Kalla, miks sa endiselt ei usu meie Kristina võimetesse?

  19.02.2010 - Vancouveri olümpial 10 km vabatehnikasõidus Kristina Šmigun-Vähi eest kulla näpsanud Charlotte Kalla eestlannat tänases 15 km suu-savahetusega jälitussõidus favoriidiks ei pea.

 • Eesti sprinterid - treenerid kiidavad, tulemused kesised

  19.02.2010 - Eesti suusasprinterid olevat küll maailma tipptasemel, ent kõrgeid kohti ei võida. Sellest tekibki küsimus, kas taset ja treeneri tööd hinnata treeningute põhjal tekkinud pisut hüpoteetilise tegeliku taseme või võistlustel näidatud reaalsete tulemuste põhjal?

 • Neli roiet murdnud Majdici hooaeg on lõppenud

  18.02.2010 - Vancouveri olümpiamängude naiste sprindidistantsil vigastusega kangelaslikult võideldes pronksmedali võitnud Petra Majdici hooaeg on lõppenud.

 • Kihlveokontor: Šmigun-Vähi saab suusavahetusega sõidus pronksi

  18.02.2010 - Unibeti kihlveokontori ennustuste põhjal saavutab Kristina Šmigun-Vähi Vancouveri olümpiamängudel 7,5 + 7,5 km jälitussõidus kolmanda koha.

 • Video: Eesti meessprinterite treening

  18.02.2010 - Vaadake lühikest kokkuvõtet Vancouveri olümpial harjutanud suusasprinterite Timo Simonlatseri, Peeter Kümmeli ja Kein Einaste treeningust.

 • Endine suusaäss: Venemaa kaksikvõidul on halb maik juures

  18.02.2010 - Kolmekordne murdmaasuusatamise maailmameister rootslane Per Elofsson tõdes pärast eilset meeste sprindifinaali, kus venelased Nikita Krjukov ja Aleksandr Panžinski võimsa sõiduga kaksikvõidu võtsid, et paratamatult jätab venelaste nii võimas üleolek võistlusele halva maigu juurde.

 • Murtud roiete kiuste pronksi võitnud Majdic kaalub karjääri lõpetamist

  18.02.2010 - Sloveenia murdmaasuusataja Petra Majdic sai eile hakkama tõelise kangelasteoga – 30-aastane suusataja elas treeningul üle karmi kukkumise, kuid olles konsulteerinud arstidega, otsustas siiski naiste sprindis kaasa teha ning suutis lõpuks end koguni pronksmedalile suusatada.                                                

 • Myllyläle määrati tingimisi 30-päevane vangistus

  18.02.2010 - Endine Soome suusaäss Mika Myllylä, kes hiljuti tunnistas dopingutarvitamist, pääses tingimisi karistusega purjuspäi autojuhtimise eest.

 • Mardna pidas Kalla juttu jaburaks

  18.02.2010 - Kaks päeva enne seda kui nooruke rootslanna Charlotte Kalla Kristina Šmigun-Vähi ees olümpiakulla võitis, sai ta dopingukontrollis ülimalt ebameeldiva kogemuse osaliseks, kirjutas Rootsi meedia üleeile.

 • Video: Majdici õnnetu väljasõit

  18.02.2010 - Vancouveri olümpiamängudel naiste murdmaasuusatamise sprindis pronksmedali võitnud sloveenitar Petra Majdic sõitis soojendusel rajalt välja ja võitles end seljavalu kiuste poodiumi madalaimale astmele.

 • Skandaal: dopingukütid ahistasid Venemaa naissuusatajat

  18.02.2010 - Venemaa naissuusataja Natalaja Korosteljova sattus dopinguküttide erakordse rünnaku ohvriks.


Uued kommentaarid Lisas Aeg

lõunamaine näide

Liisbet Puust

28.02.10

suusajuttu

Laurits Puust

28.02.10

Õllevaht

Liina S

28.02.10

Masu annab ka lumega tunda

Malle Aidla

28.02.10

Veerpalu kiirendab Maest mööda

Rene Maantee

27.02.10

Kommentaaride Top-5 Lisas Hääli

Stiilne viisik

Tauno Tammik

873

VÕIMAS!

Tauri Tamm

587

Olümpiapiletid olemas !!!

Taavo Daniel

538

Saku ootab

Piret Oidsalu

385

Siin Vancouver

Tauri Arumäe

322

Viimased blogikanded

Vaata kõiki