SUUSAUUDISED

Värsked sõnumid suusaradadelt

 • Käivitub Eesti esimene internetipõhine spordikanal

  10.11.2010 - Esmaspäeval alustab testsaadetega Eesti esimene internetipõhine spordikanal Sport TV, mis edastab otseülekandeid läbi interneti.

 • Eesti kultusala suusatamine vallutab ETV ekraani

  10.11.2010 - Järgmisel nädalavahetusel läheb lahti! Järgmisel nädalavahetusel saate ETV vahendusel taas kuulda vana tuttavat Lembitu Kuuset suusareportaaži tegemas! Just siis alustab Gällivares suusatamise MK-sari.

 • Kas Eesti kahevõistlejad võtavad murdmaalt publiku?

  10.11.2010 - Viigem end mõtteis aastasse 2012 – eeldatavasti on suusatipud Andrus Veerpalu ja Jaak Mae selleks ajaks tippspordist taandunud, ühe aastaga neile aga väärilisi mantlipärijaid veel kasvanud pole.

 • Otepää Tartu maratoni päris endale ei saa

  09.11.2010 - Talvepealinn pakkus Tartu maratonide korraldajaile välja, et Otepäält algavad suurvõistlused võiksid ka lõppeda sealsamas. Klubi Tartu Maraton ei näe aga praeguse maratoniraja kõrval tõsiselt võetavat alternatiivi.

 • Tartu maraton otsustas kasvada

  08.11.2010 - Klubi Tartu Maraton juhi Indrek Kelgu sõnul suudavad korraldajad tuleval talvel võõrustada mullusest rohkem suusasõpru ning rajale on otsustatud lasta kuni 7500 inimest. Samal ajal muutub logistika stardi- ja finišipaiga vahel veelgi raskemaks, tõdes Kelk.

 • Veerpalu: seitsmendal olümpial osalen ajakirjanikuna

  08.11.2010 - Suusauudiseid kajastav portaali fasterskier.com tegi pika loo Eesti suusalegendist Andrus Veerpalust, kus sportlane ise lükkas ümber võimaluse, et ta osaleb Sotši olümpiamängudel.

 • Šmigun-Vähi pani oma suusakostüümi oksjonile

  08.11.2010 - Täna algasid SOS Lasteküla heategevusoksjonid, et sealsetel lastel oleks külmal talvel soe kodu ja seljas soojad riided. Oksjonitele on annetanud esemeid mitmed Eesti avaliku elu tegelased, eesotsas presidendipaari Toomas Hendrik ja Evelin Ilvesega.  Teiste seas on võimalik soetada ka Kristina Šmigun-Vähi, Sergei Pareiko ja Raio Piiroja spordivarustust.

 • Kas Veerpalu peaks jätkama tippspordis ka pärast MMi?

  08.11.2010 - Kahekordne suusatamise olümpiavõitja Andrus Veerpalu on mõista andnud, et algav hooaeg jääb tema viimaseks. Postimees.ee aga küsib lugejalt, kas Eesti suusasangar võiks ka pärast Holmenkolleni MMi jätkata.

 • Ojaste ja Einaste hoidusid võidujärgsest eufooriast

  08.11.2010 - Olose esimese lume võistlus, naiste klassikasprindi finaal. Nooruke Triin Ojaste spurdib ette, kuid kohe tema kannul on slovakitar Alena Prochazkova.

 • Rahvusvaheline suusakülg andis eestlastele uued välismaised nimed

  07.11.2010 - Rahvusvaheline suusatamise veebikülg fasterskier.com tutvustab oma leheküljel uue suusahooaja eel riikide koondiste koosseise.

 • Einaste võitis Kümmeli ees esimese lume võistluse

  07.11.2010 - Kein Einaste võitis Olosel peetud esimese lume võistlusel klassikasprindi! Tema järel sai teise koha Peeter Kümmel, kolmanda koha sai Vancouveri olümpial viienda koha saanud Kasahstani esindaja Aleksei Poltaranin.

 • Hea töö: Ojaste võitis Prochazkova ees esimese lume võistluse

  07.11.2010 - Triin Ojaste sai Olosel peetud esimese lume võistlusel klassikasprindis esimese koha!  Ojaste võitis nii eelsõidu, veerandfinaali kui ka poolfinaali.

 • Marit Bjørgen õpetab oma kodulehel, kuidas lõheburgerit küpsetada

  03.11.2010 -   Kolmekordne olümpiavõitja Marit Bjørgen avas paar nädalat tagasi oma kodulehekülje ning lisaks endast rääkimisele annab ta seal ka näpunäiteid, kuidas maitsvaid kalaroogi valmistada.

 • Kas Hiina-suurune Eesti vallutaks maailma spordi?

  02.11.2010 - Pärast eilsest uudist, et Eesti jalgpallikoondis peab 22. detsembril võõrsil Hiinaga sõpruskohtumise, esitasid ilmselt paljud spordisõbrad küsimuse: miks asub 1,3 miljardi elanikuga hiigelriik maailma vuti edetabelis Eestist 15 kohta tagapool 89. positsioonil?

 • Saarepuu võib avavõistluselt kõrvale jääda

  02.11.2010 - Septembri lõpus ja oktoobris imelikku väsimust ja nõrkust tundma hakanud Eesti edukaim suusasprinter Anti Saarepuu pole veel kindel, kas saab hooaja avavõistlusel kaasa teha või mitte.

 • Välbe: Alaver ei jää Eestisse

  02.11.2010 - Nädal tagasi alustas Eesti suusakoondis Olosel tavapärast hooajaeelset laagrit. Lumi, suusad, rasked treeningud – samasugune rutiin nagu ikka. Ent ühe aspekti poolest on tänavune laager kõikidest eelnevatest sootuks erinev.

 • Dopingukütid ei tohi kontrollis sportlasele õlut pakkuda

  02.11.2010 - Maailma Antidopinguagentuuri (WADA) keeld sportlastele dopinguproovide ajal õlut pakkuda viis Postimehega vestelnud Eesti atleedid kahte leeri. Samas selgus, et WADA ei pea kehtestatud reeglitest kinni.

 • Rootsi suusataja: minu ravimid kuuluvad keelatud ainete hulka

  01.11.2010 - Mäletatavasti lahvatas talvel Vancouveri olümpia ajal suur sõnasõda murdmaasuusatajate Justyna Kowalczyku ning Marit Bjørgeni vahel, kuna poolatari arvates on see ebaõiglane, et Vancouveris viis medalit võitnud Bjørgen tohib oma astma tõttu kasutada keelatud ainete nimekirja kuuluvaid ravimeid. Nüüd sekkus sellesse tülisse ka Rootsi suusataja Anna Haag, kes avaldas, et ka tema tarvitab dopinguainete hulka kuuluvaid ravimeid.

 • Välbe: palvetan, et Alaver tuleks meie koondise etteotsa

  30.10.2010 - Venemaa Suusaliidu president Jelena Välbe andis intervjuus Sport-Ekspressile mõista, et eestlase Mati Alaveri siirdumine venelaste suusakoondise etteotsa pole sugugi kindel.

 • Avalda arvamust: kelle valiksid Eesti läbi aegade parimaks sportlaseks?

  30.10.2010 - Kuigi Eesti on Euroopas mõistes alati olnud pisike, on see Baltimaade põhjapoolseim riik maailma spordile mitmeid suurkujusid andnud. Postimees.ee tõstatab aga küsimuse, keda võiks nimetada Eesti läbi aegade parimaks sportlaseks.


Uued kommentaarid Lisas Aeg

lõunamaine näide

Liisbet Puust

28.02.10

suusajuttu

Laurits Puust

28.02.10

Õllevaht

Liina S

28.02.10

Masu annab ka lumega tunda

Malle Aidla

28.02.10

Veerpalu kiirendab Maest mööda

Rene Maantee

27.02.10

Kommentaaride Top-5 Lisas Hääli

Stiilne viisik

Tauno Tammik

873

VÕIMAS!

Tauri Tamm

587

Olümpiapiletid olemas !!!

Taavo Daniel

538

Saku ootab

Piret Oidsalu

385

Siin Vancouver

Tauri Arumäe

322

Viimased blogikanded

Vaata kõiki